Tottenham

Wyjazdy na mecze Tottenhamu

Tottenham

Tottenham to angielski klub piłkarski, który został założony w Londynie w 1882 roku. Klub ma bogatą historię i co roku aspiruje do zajęcia miejsca, które zagwarantuje mu grę w europejskich pucharach

Drużyna Tottenhamu gra swoje domowe mecze na stadionie Tottenham Hotspur Stadium gdzie przeprowadziła się ze słynnego White Hart Lane w 2019 roku. Stadion ten jest najnowszym tego typu obiektem w całej Anglii. Tottenham Hotspur Stadium pomieści 62 850 osób a na obiekcie odbywają się również liczne koncerty oraz mecze futbolu amerykańskiego.

Największe osiągnięcia klubu z północnego Londynu to dwukrotne mistrzostwo Anglii (1951 i 1961), osiem razy zdobyty Puchar Anglii (FA Cup), cztery triumfy w Pucharze Ligi Angielskiej oraz zwycięstwo w Pucharze Zdobywców Pucharów UEFA w sezonie 1962/1963. W sezonie 2018/2019 Spurs dotarli do finału Ligi Mistrzów gdzie ostatecznie ulegli Liverpoolowi.

Największym rywalem Tottenhamu jest drużyna Arsenalu. Derby Północnego Londynu co sezon elektryzują fanów w północnym Londynie i często decydują o miejscu w tabeli na koniec sezonu.

Aktualnym trenerem Tottenhamu jest Ange Postecoglou

Jak kupić wyjazd na mecz Tottenhamu

Aby kupić wyjazd na mecz Tottenhamu wybierz interesujące Cię spotkanie, wypełnij formularz kontaktowy a my napiszemy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Możesz też skontaktować się z nami poprzez nasze media społecznościowe

Z jakich miast odbywają się wyjazdy na mecze Tottenhamu

Wyjazdy na mecze Tottenhamu odbywają się z lotnisk w całej Polsce. W naszych ofertach znajdują się proponowane lotniska, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie na dany mecz. Jeśli jednak interesuje Cię wylot z innej lokalizacji napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Co wchodzi w skład zorganizowanego wyjazdu na mecz Tottenhamu

W skład każdego wyjazdu na mecz Tottenhamu wchodzi:

  • przelot w obie strony na wybranej trasie
  • odpowiednia ilość noclegów
  • ubezpieczenie turystyczne
  • bilet na wybrany mecz

Czy mogę kupić same bilety na mecz Tottenhamu

W przypadku wybranych spotkań posiadamy możliwość zakupu samych biletów na mecze Tottenhamu. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą e-mailową lub poprzez nasze media społecznościowe.

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu wyjazdu na mecz Tottenhamu

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu na mecz Tottenhamu. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas i poinformuj o terminie wyjazdu, który Cię interesuje.