Roma

Wyjazdy na mecze AS Roma

AS Roma

AS Roma to włoski klub piłkarski z siedzibą w Rzymie. Klub został założony 22 lipca 1927 roku w wyniku fuzji trzech rzymskich klubów: Roman FC, SS Alba-Audace oraz Fortitudo-Pro Roma SGS. 

Klub rozgrywa swoje mecze na stadionie Stadio Olimpico, który powstał w 1937 roku. Pojemność stadionu wynosi obecnie 72 698 co sprawia, że jest on jednym z największych stadionów we włoskiej Serie A. Kibice AS Romy zwani również „Romanisti” tworzą niezapomnianą atmosferę podczas domowych spotkań. Na Stadio Olimpico swoje mecze rozgrywa również odwieczny rywal AS Romy – Lazio Rzym.  

AS Roma  to 3 krotny mistrz Włoch oraz 9 krotny zdobywca Pucharu i Superpucharu Włoch. W 2022 roku Giallorossi zdobyli pierwsze w swojej historii europejskie trofeum pokonując w finale Ligi Konferencji Feyenord 1-0.

Największą legendą AS Romy jest oczywiście Francesco Totti. Występował on na Stadio Olimpico w barwach Romy w latach 1992 – 2017. W tym czasie zaliczył 619 występów i 250 razy wpisał się na listę strzelców. Oprócz Tottiego w klubie grali tacy zawodnicy jak: Gabriel Batistuta, Cafu czy David Pizarro.

Jak kupić wyjazd na mecz AS Romy

Aby kupić wyjazd na mecz AS Romy wybierz interesujące Cię spotkanie, wypełnij formularz kontaktowy a my napiszemy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Możesz też skontaktować się z nami poprzez nasze media społecznościowe

Z jakich miast odbywają się wyjazdy na mecze AS Romy

Wyjazdy na mecze AS Romy odbywają się z lotnisk w całej Polsce. W naszych ofertach znajdują się proponowane lotniska, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie na dany mecz. Jeśli jednak interesuje Cię wylot z innej lokalizacji napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Co wchodzi w skład zorganizowanego wyjazdu na mecz AS Romy

W skład każdego wyjazdu na mecz AS Romy wchodzi:

  • przelot w obie strony na wybranej trasie
  • odpowiednia ilość noclegów
  • ubezpieczenie turystyczne
  • bilet na wybrany mecz

Czy mogę kupić same bilety na mecz AS Romy

W przypadku wybranych spotkań posiadamy możliwość zakupu samych biletów na mecze AS Romy. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą e-mailową lub poprzez nasze media społecznościowe.

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu wyjazdu na mecz AS Romy

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu na mecz AS Romy. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas i poinformuj o terminie wyjazdu, który Cię interesuje.