Real Madryt

Wyjazdy na mecze Realu Madryt

Borussia – Real

już od14,500 ZŁ
20:00
Data meczu: 1 czerwca 2024

Real Madryt

Real Madryt, to hiszpański klub piłkarski z siedzibą w Madrycie. Klub został założony w 1902 roku przez grupę piłkarzy, którzy chcieli stworzyć swoją drużynę, która byłaby symbolem Madrytu. Od tamtej pory klub stał się jednym z najbardziej prestiżowych i znanych klubów piłkarskich w Hiszpanii i na świecie. 

Królewscy – bo właśnie taki przydomek noszą piłkarze z Madrytu swoje spotkania rozgrywają na Santiago Bernabeu. Stadion ten może pomieścić ponad 80 000 widzów a jego nazwa pochodzi od imienia i nazwiska słynnego prezesa, który w Realu spędził 35 lat. W roku 2023 stadion przeszedł gruntowną przebudowę dzięki czemu obecnie uważany jest za jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów na świecie.

Real Madryt to klub niezwykle utytułowany. W swojej historii Królewscy zdobyli mistrzostwo Hiszpanii aż 35 razy. W Europie klub nie ma sobie równych pod względem zwycięstw w Lidze Mistrzów. W chwili obecnej Real triumfował 14 razy w najważniejszych europejskich rozgrywkach. Dodatkowo 2 razy zwyciężył w dawnym Pucharze UEFA i aż 5 razy był Klubowym Mistrzem Świata. Real 19 krotnie wygrywał również Puchar Króla a w Superpucharze Hiszpanii Los Blancos triumfowali 12 razy.

Największym przeciwnikiem Realu jest oczywiście FC Barcelona. El Clasico bo tak nazywane są mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze wywołują wielkie emocje u kibiców na całym świecie. El Clasico często decydują o końcowym układzie w tabeli La Ligi.

W przeszłości w Realu grało wiele piłkarskich gwiazd takich jak Cristiano Ronaldo, Beznema, Alfredo di Stefano, Raul, Casillas oraz wielu innych wspaniałych piłkarzy. 

Jak kupić wyjazd na mecz Realu

Aby kupić wyjazd na mecz Realu wybierz interesujące Cię spotkanie, wypełnij formularz kontaktowy a my napiszemy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Możesz też skontaktować się z nami poprzez nasze media społecznościowe

Z jakich miast odbywają się wyjazdy na mecze Realu

Wyjazdy na mecze Realu odbywają się z lotnisk w całej Polsce. W naszych ofertach znajdują się proponowane lotniska, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie na dany mecz. Jeśli jednak interesuje Cię wylot z innej lokalizacji napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Co wchodzi w skład zorganizowanego wyjazdu na mecz Realu

W skład każdego wyjazdu na mecz Realu wchodzi:

  • przelot w obie strony na wybranej trasie
  • odpowiednia ilość noclegów
  • ubezpieczenie turystyczne
  • bilet na wybrany mecz

Czy mogę kupić same bilety na mecz Realu

W przypadku wybranych spotkań posiadamy możliwość zakupu samych biletów na mecze Realu. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą e-mailową lub poprzez nasze media społecznościowe.

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu wyjazdu na mecz Realu

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu na mecz Realu. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas i poinformuj o terminie wyjazdu, który Cię interesuje.