PSG

Wyjazdy na mecze PSG

PSG

Paris Saint-Germain Football Club, to francuski klub piłkarski z siedzibą w Paryżu. Klub powstał 1970 roku w wyniku fuzji 2 klubów: Paris Football Club i Stade Saint-Germain. Obecnie jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych klubów we Francji oraz jedna z najbogatszych drużyn piłkarskich na świecie.

Paryżanie w swojej niedługiej historii aż 12 razy triumfowali w Ligue 1. Oprócz tego drużyna znad Sekwany może pochwalić się 14 Pucharami Francji, 9 Pucharami Ligi Francuskiej, 12 Superpucharami Francji i 1 Pucharem Zdobywców Pucharów.

Od 1974 roku klub rozgrywa swoje mecze na stadionie Parc des Princes, który obecnie może pomieścić 48 527 widzów. 

Największym rywalem PSG jest Olympique Marsylia. Mecze między PSG a Olympique Marsylia są znane jako Le Classique i są jednymi z najbardziej zaciętych derbów we francuskiej piłce nożnej.

PSG stał się jednym z najbogatszych klubów piłkarskich na świecie dzięki inwestycjom Qatar Sports Investments, które przejęły klub w 2011 roku. Dzięki temu klub mógł sprowadzać do swojego składu niektórych najlepszych piłkarzy na świecie, takich jak Neymar, Kylian Mbappé czy Lionel Messi.

 

Jak kupić wyjazd na mecz PSG

Aby kupić wyjazd na mecz PSG wybierz interesujące Cię spotkanie, wypełnij formularz kontaktowy a my napiszemy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Możesz też skontaktować się z nami poprzez nasze media społecznościowe

Z jakich miast odbywają się wyjazdy na mecze PSG

Wyjazdy na mecze PSG odbywają się z lotnisk w całej Polsce. W naszych ofertach znajdują się proponowane lotniska, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie na dany mecz. Jeśli jednak interesuje Cię wylot z innej lokalizacji napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Co wchodzi w skład zorganizowanego wyjazdu na mecz PSG

W skład każdego wyjazdu na mecz PSG wchodzi:

  • przelot w obie strony na wybranej trasie
  • odpowiednia ilość noclegów
  • ubezpieczenie turystyczne
  • bilet na wybrany mecz

Czy mogę kupić same bilety na mecz PSG

W przypadku wybranych spotkań posiadamy możliwość zakupu samych biletów na mecze PSG. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą e-mailową lub poprzez nasze media społecznościowe.

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu wyjazdu na mecz PSG

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu na mecz PSG. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas i poinformuj o terminie wyjazdu, który Cię interesuje.