Manchester United

Wyjazdy na mecze Manchesteru United

Manchester City – Manchester United

już od5,900 ZŁ
15:00
Data meczu: 25 maja 2024

Manchester United

Manchester United to jedna z najbardziej znanych i utytułowanych drużyn piłkarskich na świecie. Klub ten ma swoją siedzibę w Manchesterze i  został założony w 1878 roku pod nazwą Newton Heath LYR Football Club. W 1902 roku klub zmienił nazwę na Manchester United.

Klub swoje mecze domowe rozgrywa na stadionie Old Trafford, który jest jednym z największych i najbardziej ikonicznych stadionów piłkarskich na świecie. Teatr marzeń, bo tak również nazywany jest stadion Czerwonych Diabłów może pomieścić ponad 74 000.

Manchester United zdobył wiele trofeów zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym poziomie. Klub ma na swoim koncie wiele tytułów Premier League, Pucharów Anglii, Pucharów Ligi oraz zwycięstw w europejskich rozgrywkach, w tym w Lidze Mistrzów.

Jeden z najbardziej charakterystycznych elementów klubu to ich barwy – czerwony strój, biały krój i czarne detale. Klub ma również liczne przydomki, takie jak „The Red Devils” (Czerwone Diabły), który stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych przydomków w światowym futbolu.

Historia klubu związana jest z wieloma legendarnymi postaciami, zarówno graczami, jak i menedżerami. Należy do nich Sir Matt Busby, który poprowadził drużynę do sukcesów w latach 40. i 50., a także Sir Alex Ferguson, który był menedżerem przez ponad 26 lat, od 1986 do 2013 roku, i zdobył wiele trofeów, w tym 13 tytułów Premier League.

Największym rywalem Manchesteru United jest oczywiście Manchester City. Derbowe starcia co sezon dostarczają wielu emocji kibicom obu drużyn a ich wyniki niejednokrotnie decydowały o ostatecznym układzie tabeli na koniec sezonu.

Aktualnym trenerem Manchesteru United jest Erik Ten Hag.

Jak kupić wyjazd na mecz Manchesteru United

Aby kupić wyjazd na mecz Manchesteru United wybierz interesujące cię spotkanie, wypełnij formularz kontaktowy a my napiszemy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Możesz też skontaktować się z nami poprzez nasze media społecznościowe

Z jakich miast odbywają się wyloty na mecze Manchesteru United

Loty na mecze Manchesteru United odbywają się z lotnisk w całej Polsce. W naszych ofertach znajdują się proponowane lotniska, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie na dany mecz. Jeśli jednak interesuje Cię wylot z innej lokalizacji napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Co wchodzi w skład zorganizowanego wyjazdu na mecz Manchesteru United

W skład każdego wyjazdu na mecz Manchesteru United wchodzi:

  • przelot w obie strony na wybranej trasie
  • odpowiednia ilość noclegów
  • ubezpieczenie turystyczne
  • bilet na wybrany mecz

Czy mogę kupić same bilety na mecz Manchesteru United

W przypadku wybranych spotkań posiadamy możliwość zakupu samych biletów na mecze Manchesteru United. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą e-mailową lub poprzez nasze media społecznościowe.

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu wyjazdu na mecz Manchestery United

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu na mecz Manchesteru United. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas i poinformuj o terminie wyjazdu, który Cię interesuje.