Manchester City

Wyjazdy na mecze Manchesteru City

Manchester City – West Ham

już od4,100 ZŁ
16:00
Data meczu: 19 maja 2024

Manchester City – Manchester United

już od5,900 ZŁ
15:00
Data meczu: 25 maja 2024

Manchester City

Manchester City to angielski klub piłkarski z siedzibą w Manchesterze. Klub został założony w 1880 roku pod nazwą St. Mark’s (West Gorton), a w 1894 roku zmienił nazwę na Manchester City. Zespół rozgrywa swoje domowe mecze na Etihad Stadium, który może pomieścić ponad 53 000 widzów. Tradycyjnymi barwami klubu są ciemnoniebieski i biały.

Manchester City odniósł wiele sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Zdobył wiele tytułów, w tym mistrzostwo Anglii, Puchar Anglii, Puchar Ligi. W sezonie 2022/2023 Manchester City sięgną po upragnioną Ligę Mistrzów

Aktualnym trenerem The Citizens jest znany na całym świecie Pep Guardiola.

Fani Manchester City, są znani jako „Cityzens”. Największym rywalem Obywateli jest oczywiście Manchester United. Derby Manchesteru są jednym z najbardziej emocjonujących spotkań w angielskim jak i światowym futbolu.

1 września 2008 roku klub został przejęty przez grupę Abu Dhabi United Group. Głównym udziałowcem klubu jest szejk Mansur bin Zajid

Manchester City jest uważany za jednego z najbardziej prestiżowych klubów piłkarskich na całym świecie, a jego globalna renoma stale rośnie dzięki osiągnięciom sportowym oraz atrakcyjnej grze.

Jak kupić wyjazd na mecz Manchesteru City

Aby kupić wyjazd na mecz Manchesteru City wybierz interesujące cię spotkanie, wypełnij formularz kontaktowy a my napiszemy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Możesz też skontaktować się z nami poprzez nasze media społecznościowe

Z jakich miast odbywają się wyjazdy na mecze Manchesteru City

Wyjazdy na mecze Manchesteru City odbywają się z lotnisk w całej Polsce. W naszych ofertach znajdują się proponowane lotniska, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie na dany mecz. Jeśli jednak interesuje Cię wylot z innej lokalizacji napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Co wchodzi w skład zorganizowanego wyjazdu na mecz Manchesteru City

W skład każdego wyjazdu na mecz Manchesteru City wchodzi:

  • przelot w obie strony na wybranej trasie
  • odpowiednia ilość noclegów
  • ubezpieczenie turystyczne
  • bilet na wybrany mecz

Czy mogę kupić same bilety na mecz Manchesteru City

W przypadku wybranych spotkań posiadamy możliwość zakupu samych biletów na mecze Manchesteru City. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą e-mailową lub poprzez nasze media społecznościowe.

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu wyjazdu na mecz Manchestery City

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu na mecz Manchesteru City. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas i poinformuj o terminie wyjazdu, który Cię interesuje.