Liverpool

Wyjazdy na mecze Liverpoolu

Liverpool

Liverpool Football Club to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych klubów piłkarskich na świecie. Został założony w 1892 roku i ma swoją siedzibę w Liverpoolu na północy Anglii. Klub ma wielu fanów zarówno w kraju, jak i za granicą. 

Liverpool nosi przydomek „The Reds” ze względu na swoje charakterystyczne czerwone barwy . Klub ma bogatą historię sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Na arenie krajowej Liverpool wielokrotnie zdobywał mistrzostwo Anglii (19), Puchar Anglii (8) oraz Puchar Ligi Angielskiej (10). W rozgrywkach europejskich Liverpool triumfował 6 razy (5 razy w Lidze Mistrzów i 1 raz w Pucharze Europy – obecnie Liga Europy)

The Reds rozgrywają swoje domowe spotkania na stadionie Anfield, który przez lata był modernizowany i rozbudowywany. W chwili obecnej pomieści on 61 276 widzów co czyni go jednym z największych stadionów w Premier League. Najwięksi fani Liverpoolu zasiadają na trybunie The Koop, która mieści się za jedną z bramek.  To właśnie na Anfield przed każdym meczem rozbrzmiewa najbardziej rozpoznawalny hymn piłkarski na świecie „You’ll Never Walk Alone

W historii klubu grało wielu legendarnych piłkarzy, w tym Kenny Dalglish, Ian Rush, Steven Gerrard czy Jamie Carragher. Jednak najbardziej ikoniczną postacią w historii klubu jest Sir Kenny Dalglish, który jako zawodnik i menedżer odgrywał kluczową rolę w największych sukcesach drużyny z Merseyside.

Obecnie Liverpool jest jednym z największych klubów piłkarskich na świecie, prowadzonym przez niemieckiego trenera Jürgena Kloppa. 

Jak kupić wyjazd na mecz Liverpoolu

Aby kupić wyjazd na mecz Liverpoolu wybierz interesujące Cię spotkanie, wypełnij formularz kontaktowy a my napiszemy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Możesz też skontaktować się z nami poprzez nasze media społecznościowe

Z jakich miast odbywają się wyjazdy na mecze Liverpoolu

Wyjazdy na mecze Liverpoolu odbywają się z lotnisk w całej Polsce. W naszych ofertach znajdują się proponowane lotniska, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie na dany mecz. Jeśli jednak interesuje Cię wylot z innej lokalizacji napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Co wchodzi w skład zorganizowanego wyjazdu na mecz Liverpoolu

W skład każdego wyjazdu na mecz Liverpoolu wchodzi:

  • przelot w obie strony na wybranej trasie
  • odpowiednia ilość noclegów
  • ubezpieczenie turystyczne
  • bilet na wybrany mecz

Czy mogę kupić same bilety na mecz Liverpoolu

W przypadku wybranych spotkań posiadamy możliwość zakupu samych biletów na mecze Liverpoolu. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą e-mailową lub poprzez nasze media społecznościowe.

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu wyjazdu na mecz Liverpoolu

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu na mecz Liverpoolu. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas i poinformuj o terminie wyjazdu, który Cię interesuje.