Juventus

Wyjazdy na mecze Juventusu

Juventus

Juventus Football Club, znany również jako Juve lub Stara Dama. Klub został założony  1 listopada 1897 roku przez grupę młodych studentów. Klub ma swoją siedzibę w Turynie we Włoszech. Juventus jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich we Włoszech i na świecie.

Klub ma biało-czarne barwy, które są rozpoznawalne na całym świecie. Historia Juventusu pełna jest sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Stara Dama z 36 zwycięstwami w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech jest najbardziej utytułowanym klubem w Italii. Drużyna z Turynu może pochwalić się również 14 zwycięstwami w Pucharze Włoch, 9 w Superpucharze Włoch, 2 w Lidze Mistrzów oraz 3 w Lidze Europy(dawniej Puchar UEFA). 

Juve swoje mecze rozgrywa na Allianz Stadium. Stadion ten został otwarty w 2011 roku i w chwili obecnej jego pojemność wynosi 41 000 miejsc.

W historii Juventusu występowało wielu zawodników, którzy przyczynili się do zdobycia przez Starą Damę wielu trofeów. Byli to między innymi: Alessandro Del Piero, Michel Platini, Giampiero Boniperti, Roberto Baggio, Pavel Nedvěd, Zbigniew Boniek.

W chwili obecnej w Juventusie występuje 2 dwóch Polaków – Wojciech Szczęsny oraz Arkadiusz Milik.

Jak kupić wyjazd na mecz Juventusu

Aby kupić wyjazd na mecz Juventusu wybierz interesujące Cię spotkanie, wypełnij formularz kontaktowy a my napiszemy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Możesz też skontaktować się z nami poprzez nasze media społecznościowe

Z jakich miast odbywają się wyjazdy na mecze Juventusu

Wyjazdy na mecze Juventusu odbywają się z lotnisk w całej Polsce. W naszych ofertach znajdują się proponowane lotniska, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie na dany mecz. Jeśli jednak interesuje Cię wylot z innej lokalizacji napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Co wchodzi w skład zorganizowanego wyjazdu na mecz Juventusu

W skład każdego wyjazdu na mecz Juventusu wchodzi:

  • przelot w obie strony na wybranej trasie
  • odpowiednia ilość noclegów
  • ubezpieczenie turystyczne
  • bilet na wybrany mecz

Czy mogę kupić same bilety na mecz Juventusu

W przypadku wybranych spotkań posiadamy możliwość zakupu samych biletów na mecze Juventusu. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą e-mailową lub poprzez nasze media społecznościowe.

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu wyjazdu na mecz Juventusu

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu na mecz Juventusu. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas i poinformuj o terminie wyjazdu, który Cię interesuje.