Borussia Dortmund

Wyjazdy na mecze Borussia Dortmund

Borussia – Real

już od14,500 ZŁ
20:00
Data meczu: 1 czerwca 2024

Borussia Dortmund

Borussia Dortmund, to niemiecki klub piłkarski z siedzibą w Dortmundzie, w Nadrenii Północnej-Westfalii. Klub został założony w 1909 roku przez grupę młodych mężczyzn i jest jednym z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych klubów w Niemczech

BVB bo tak w skrócie nazywana jest drużyna z Dortmundu rozgrywa swoje mecze na Signal Iduna Park (wcześniej Westfalenstadion). Stadion ten pomieści 81 365 co sprawia, że jest największym stadionem w Bundeslidze. Signal Iduna Park został zbudowany w 1974.

Borussia w swojej historii odnosiła wiele sukcesów. Kibice Borussii 8 krotnie mogli cieszyć się ze zwycięstwa w Bundeslidze, 5 krotnie w Pucharze Niemiec, 6 krotnie w Superpucharze Niemiec. Zółto – czarni jednokrotnie triumfowali również w Lidze Mistrzów.  

W koszulce BVB występowało kilku Polaków. Najbardziej znaną 3 jest oczywiście Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek oraz Jakub Błaszczykowski. W latach 2005-2007 w Borusii występował również Euzebiusz Smolarek.

Jak kupić wyjazd na mecz Borussi Dortmund

Aby kupić wyjazd na mecz Borussi Dortmund wybierz interesujące Cię spotkanie, wypełnij formularz kontaktowy a my napiszemy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Możesz też skontaktować się z nami poprzez nasze media społecznościowe

Z jakich miast odbywają się wyjazdy na mecze Borussi Dortmund

Wyjazdy na mecze Borussi Dortmund odbywają się z lotnisk w całej Polsce. W naszych ofertach znajdują się proponowane lotniska, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie na dany mecz. Jeśli jednak interesuje Cię wylot z innej lokalizacji napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Co wchodzi w skład zorganizowanego wyjazdu na mecz Borussi Dortmund

W skład każdego wyjazdu na mecz Borussi Dortmund wchodzi:

  • przelot w obie strony na wybranej trasie
  • odpowiednia ilość noclegów
  • ubezpieczenie turystyczne
  • bilet na wybrany mecz

Czy mogę kupić same bilety na mecz Borussi Dortmund

W przypadku wybranych spotkań posiadamy możliwość zakupu samych biletów na mecze Borussi Dortmund. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą e-mailową lub poprzez nasze media społecznościowe.

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu wyjazdu na mecz Borussi Dortmund

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu na mecz Borussi Dortmund. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas i poinformuj o terminie wyjazdu, który Cię interesuje.