Bayern Monachium

Wyjazdy na mecze Bayern Monachium

Bayern Monachium

Bayern Monachium to niemiecki klub piłkarski. Klub został założony w roku 1900 i od tamtej pory jest jednym z najbardziej utytułowanych oraz rozpoznawanych klubów piłkarskich na świecie.

W swojej ponad 120 letniej historii drużyna z Monachium zdobyła wiele trofeów co sprawiło, że w chwili obecnej Bayern jest najbardziej utytułowanym niemieckim klubem. Monachijczycy aż 33 razy wygrywali niemiecką Bundesligę, 20 razy zdobyli Puchar Niemiec, 10 razy Superpuchar Niemiec, 2 razy Superpuchar UEFA, raz Puchar UEFA. Bayern 6 krotnie triumfował również w najważniejszych europejskich rozgrywkach – Lidze Mistrzów. Klub z Monachium ma również na swoim koncie liczne zwycięstwa w Pucharze Ligi Niemieckiej i Klubowych Mistrzostwach Świata.

Bayern swoje mecze rozgrywa na stadionie o nazwie Allianz Arena. Stadion ten powstał w 2005 roku i w chwili obecnej pomieści ponad 75000 osób. Ciekawostką jest fakt, że na Allianz Arenie występuje również inny klub z Monachium – TSV 1860 Monachium.

W latach 2014 – 2022 w Bayernie występował oczywiście Robert Lewandowski. Polak na stałe zapisał sie w historii klubu zdobywając wiele trofeów i goli. W sezonie 2020/21 Lewandowski zdobył w Bundeslidze aż 41 goli czym wyrównał słynny rekord Gerda Mullera.

Jak kupić wyjazd na mecz Bayernu

Aby kupić wyjazd na mecz Bayernu wybierz interesujące Cię spotkanie, wypełnij formularz kontaktowy a my napiszemy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Możesz też skontaktować się z nami poprzez nasze media społecznościowe

Z jakich miast odbywają się wyjazdy na mecze Bayernu

Wyjazdy na mecze Bayernu odbywają się z lotnisk w całej Polsce. W naszych ofertach znajdują się proponowane lotniska, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie na dany mecz. Jeśli jednak interesuje Cię wylot z innej lokalizacji napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Co wchodzi w skład zorganizowanego wyjazdu na mecz Bayernu

W skład każdego wyjazdu na mecz Bayernu wchodzi:

  • przelot w obie strony na wybranej trasie
  • odpowiednia ilość noclegów
  • ubezpieczenie turystyczne
  • bilet na wybrany mecz

Czy mogę kupić same bilety na mecz Bayernu

W przypadku wybranych spotkań posiadamy możliwość zakupu samych biletów na mecze Bayernu. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą e-mailową lub poprzez nasze media społecznościowe.

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu wyjazdu na mecz Bayernu

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu na mecz Bayernu. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas i poinformuj o terminie wyjazdu, który Cię interesuje.