Atletico

Wyjazdy na mecze Atletico

Atletico 

Atlético Madrid, to hiszpański klub piłkarski z siedzibą w Madrycie. Klub założony został w 1903 roku jako Athletic Club Sucursal de Madrid przez trzech baskijskich studentów. W 1921 roku klub zmienił nazwę na Athletic Aviación de Madrid, a w 1947 roku na obecną nazwę – Club Atlético de Madrid.

Od 2017 roku Atletico rozgrywa swoje mecze na nowoczesnym stadionie Vanda Metropolitano, który położony jest we wschodniej części stolicy Hiszpanii. Stadion ten może pomieścić obecnie 67 703 widzów co czyni go 3 co do wielkości stadionów w Hiszpanii. Większe stadiony w lidze hiszpańskiej posiada tylko Real i FC Barcelona. 

Pomimo wielkich marek, z którymi przyszło się mierzyć Atletico w swojej rodzimej lidze klub regularnie odnosi znaczące sukcesy. Los Colchoneros w swojej historii aż 11 razy wygrywali La Ligę, 10 razy Puchar Króla, 3 razy Ligę Europy i 3 razy Superpuchar Europy.

Największym rywalem Atletico jest drużyna zza miedzy – Real. Do Derbów Madrytu niejednokrotnie dochodziło nawet w finałach europejskich rozgrywek. 

W przeszłości Atletico reprezentowali wspaniali gracze tacy jak: Fernando Torres, Diego Forlan, Radamel Falcao czy Simao Sabrosa.

 

Jak kupić wyjazd na mecz Atletico

Aby kupić wyjazd na mecz Atletico wybierz interesujące Cię spotkanie, wypełnij formularz kontaktowy a my napiszemy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Możesz też skontaktować się z nami poprzez nasze media społecznościowe

Z jakich miast odbywają się wyjazdy na mecze Atletico

Wyjazdy na mecze Atletico odbywają się z lotnisk w całej Polsce. W naszych ofertach znajdują się proponowane lotniska, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie na dany mecz. Jeśli jednak interesuje Cię wylot z innej lokalizacji napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Co wchodzi w skład zorganizowanego wyjazdu na mecz Atletico

W skład każdego wyjazdu na mecz Atletico wchodzi:

  • przelot w obie strony na wybranej trasie
  • odpowiednia ilość noclegów
  • ubezpieczenie turystyczne
  • bilet na wybrany mecz

Czy mogę kupić same bilety na mecz Atletico

W przypadku wybranych spotkań posiadamy możliwość zakupu samych biletów na mecze Atletico. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą e-mailową lub poprzez nasze media społecznościowe.

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu wyjazdu na mecz Arsenalu

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu na mecz Arsenalu. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas i poinformuj o terminie wyjazdu, który Cię interesuje.