Arsenal

Wyjazdy na mecze Arsenalu

Arsenal

Arsenal to angielski klub piłkarski, który został założony w Londynie w 1886 roku. Klub ma bogatą historię i jest jednym z najbardziej znanych i utytułowanych klubów piłkarskich na świecie. Arsenal jest jednym z czołowych klubów angielskiej Premier League i ma wielu oddanych fanów.

Drużyna Arsenalu gra swoje domowe mecze na stadionie Emirates Stadium, który znajduje się w północnej części Londynu. Stadion ten został otwarty w 2006 roku i może pomieścić ponad 60 000 widzów, co czyni go jednym z najnowocześniejszych i największych stadionów piłkarskich w Anglii.

Arsenal odnosił wiele sukcesów na przestrzeni lat. Klub zdobył 13 tytułów ligowych, 14 Pucharów Anglii oraz 2 Puchary Ligi Angielskiej. Kanonierzy aż 17 razy sięgnęli po Tarczę Wspólnoty. Arsenal jest również jednym z nielicznych klubów, które zdobyły tzw. potrójną koronę, czyli mistrzostwo ligi, Puchar Anglii i Puchar Zdobywców Pucharów w jednym sezonie (w sezonie 1993/1994).

Kanonierzy w europejskich rozgrywkach triumfowali jednokrotnie wygrywając Puchar Zdobywców Pucharów w sezonie 1993/1994 pokonując w finale Parmę 1-0. Arsenal dotarł również do finału Ligi Mistrzów w sezonie 2005/2006 gdzie uległ Barcelonie 2-1.

Największym rywalem Arsenalu jest drużyna Tottenhamu. Derby Północnego Londynu co sezon elektryzują fanów w północnym Londynie i często decydują o miejscu w tabeli na koniec sezonu. To właśnie na boisku odwiecznego rywala – White Hart Lane Arsenal przypieczętował zwycięstwo w Premier League w sezonie 2003/2004. Kanonierzy zakończyli ten sezon bez ani jednej porażki w lidze.

Aktualnym trenerem Arsenalu jest Hiszpan – Mikel Arteta. 

Jak kupić wyjazd na mecz Arsenalu

Aby kupić wyjazd na mecz Arsenalu wybierz interesujące Cię spotkanie, wypełnij formularz kontaktowy a my napiszemy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Możesz też skontaktować się z nami poprzez nasze media społecznościowe

Z jakich miast odbywają się wyjazdy na mecze Arsenalu

Wyjazdy na mecze Arsenalu odbywają się z lotnisk w całej Polsce. W naszych ofertach znajdują się proponowane lotniska, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie na dany mecz. Jeśli jednak interesuje Cię wylot z innej lokalizacji napisz do nas a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Co wchodzi w skład zorganizowanego wyjazdu na mecz Arsenalu

W skład każdego wyjazdu na mecz Arsenalu wchodzi:

  • przelot w obie strony na wybranej trasie
  • odpowiednia ilość noclegów
  • ubezpieczenie turystyczne
  • bilet na wybrany mecz

Czy mogę kupić same bilety na mecz Arsenalu

W przypadku wybranych spotkań posiadamy możliwość zakupu samych biletów na mecze Arsenalu. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą e-mailową lub poprzez nasze media społecznościowe.

Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu wyjazdu na mecz Arsenalu

Istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu na mecz Arsenalu. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem napisz do nas i poinformuj o terminie wyjazdu, który Cię interesuje.